Eli Fara si vajzë e re, asesi nuk lëshon pe

Edhe pse ka vite në skenë, dhe konkurenca në tregun muzikor shqiptar është rritur tej mase viteve të fundit, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja e njohur shqiptare Eli Fara vazhdon të jetë e qetë dhe shumë e sigurt me repertuarin e pasur muzikor që posedon.

Shto këtu edhe paraqitjet e saja përplot elegancë, saqë lirshëm mund të themi se Eli po duket tamam si vajzë e re, duke u bazuar edhe në pozën e fundit, të realizuar nga vetura.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).