Eli Fara si 19 vjeçare – ja sa bukur po duket

Është njëra prej këngëtareve e cila në opusin e saj numëron shumë këngë, dhe pavarësisht viteve vazhdon të jetë shumë aktive në skenë, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Fjala është për këngëtaren e njohur të muzikës popullore Eli Faren, e cila në këtë fotografi aqë bukur duket, saqë lirshëm i bën konkurencë edhe një vajze 19 vjeçare.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).