Eli Fara ndihet e përkëdhelur si kurrë më parë, ja kush e rilindi

Këngëtarja e njohur Eli Fara feston gjatë ditës së sotme ditën e saj të lindjes.

Ka qenë vajza e saj Marina, e cila ja ka bërë mjaft të bukur këtë ditë për shkak të fjalëve të ndjera dhe surprizave që ka bërë për të. Për këtë arsye këngëtarja e ka falënderuar vajzën e saj, duke theksuar se pas lindjes së saj Fara ka rilindur për herë të dytë.

“Ne kete dite dua te falenderoj te gjithe te afermit, miqte qe me kane uruar!!!! Veçanerisht .. jeten time Marinen qe ne dite si kjo kujdeset ne detaje… me perkedhel pa fund… se eshte e mire shume…Marushka ime! Linda per se dyti kur te solla ty ne jete.. ti je arsyeja e jetes sime.,, te dua shume!!!,”-përfundon Eli postimin e saj.

Gjithashtu ajo ka ndarë me ndjekësit edhe disa imazhet ku shfaqet me vajzën e saj kur ajo ishte në moshë të vogël dhe tashmë të rritur./Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS