Eli Fara mahnit me pamjen e saj rinore, shfaqet si vajzë e re

Këngëtarja shqiptare, Eli Fara, dita ditës mahnit me pamjen e saj rinore, shkruan “Kosova Sot Online”

Eli Fara ka vite që është në skenën muzikore, por që ka arritur ta ruajë freskinë e saj.

Fara shquhet për talentin e saj dhe bukurinë e saj natyrale.

E tillë duket edhe në një fotografi të postuar.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS