Elhaida Danin më në formë se keni parë

Nuk është se pëlqen të ekspozohet shumë në rrjetet sociale, megjithatë jetesa në Itali, dhe trendet e fundit në muzikë, kanë bërë që edhe këngëtarja Elhaida Dani të jetë një hap me kohën, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

E për fansat e saj, ajo ka pozuar më në formë se asnjëherë, fotografia në vijim ua dëshmon fjalët e lexuara.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).