Elhaida Dani, me këngë të re!

Këngëtarja shqiptare Elhaida Dani, e cila dikur mahniti jurinë Italiane në Voice of the Italy, ku u shpallë dhe fituese, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ka paralajmëruar që shumë shpejt do ta sjellë këngën e saj më të re të realizuar dhe me videoklip.

Përmes një fotografie, të publikuar në profilin e saj në Instagram, shihet Elhaida gjatë xhirimeve në një nga skenat e klipit.

Se si do të pritet kënga, mbetet të shihet, pas lansimit të saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).