Elegante dhe me stil, Leonora duket gjithmonë kaq unike!

Leonora Jakupi njihet si një nga artistet më të kompletuara të estradës.

Ajo është e talentuar, prej vitesh ka sjellur hite duke i shtuar më shumë vlera artit shqiptarë në përgjithësi.

Por, përveç kësaj këngëtarja e mirënjohur është edhe një femër e bukur që përkundër viteve ka arritur të ruaj, format sharmin dhe elegancën.

E tillë Leonora erdhi edhe në një postim të fundit që bëri në llogarinë e saj në Instagram.

Në një kostum njëngjyrëshe, elegant dhe me stil, Leonora dukej joshëse dhe në formë të mirë.

Ndryshe, Leonora ka kohë që nuk ka lansuar një projekt të ri muzikor./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).