Elegante apo sportive, në cilin stil duket më bukur Eni Koçi!

Padyshim njëra prej këngëtareve më sharmante në estradën shqiptare, është edhe Eni Koçi, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Jemi mësuar ta shohim pothuajse çdoherë tejet elegante, por kësaj radhe Eni ka vendosur të pozojë me veshje sportive.

Shtrohet pyetja: A ju pëlqen më shumë Eni me veshje elegante apo sportive?

Sido që të jetë, ajo shkëlqen në të dy stilet.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).