Eleganca e Mimozës, ju lë pa fjalë, nëse se keni parë ky është momenti

Padyshim në çdo paraqitje të saj, bie në sy sharmi i saj, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Fjala është për kënd tjetër veçse këngëtares Mimoza Mustafa, e cila në projektin e ri të Labia-s, pritet të vije në bashkëpunim me këngëtarin Robert Berisha, derisa me elegancën e saj ju lë pa fjalë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).