Eleganca e Edona Llalloshit, i lë të gjithë pa tekst

Ka vite që është në skenë, dhe pavarësisht konkurencës lojale që egziston në estradën shqiptare, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja e njohur Edona Llaloshi, vazhdon të mbetet në skenë dhe të jetë shumë aktive, në veçanti gjatë kësaj sezone kur dasmat dhe kanagjegjet janë në kulmin e tyre.

Mbrëmë, në dasmën e prenontuar, Edona ka shkëlqyer me elegancën e saj, duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).