Eleganca dhe Luana Vjollca në një fotografi

Moderatorja gjithmonë arrinë të tërheqë vëmendjen me imazhet e saja.

Luana Vjollca është një nga emrat më të lakuar në mediat rozë, shruan lajmi.net

Moderatorja është shumë aktive si në muzikë ashtu edhe në rrjetet sociale me postimet e saja.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku si gjithnjë pamja e saj të lë pa koment.

Ndërsa sa i përket projekteve muzikore, kënga e fundit nga Luana titullohet ‘Sonte’ dhe është në bashkëpunim me Danin. /Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).