Elbasan Rashani i plotë në fitoren e Odd kundër Aalesundit në Norvegji

Elbasan Rashani vazhdon ta ketë vendin e rezervuar te skuadra elitare norvegjeze, Odd.

Futbollisti i Kosovës ka startuar nga minuta e parë sonte në fitoren e Odd ndaj Aalesundit, shkruan “Zeri.info”.

Ai luajti për gjatë gjithë ndeshjes së sotme.

Rashani pati një paraqitje të mirë në sulm, ndonëse nuk asistoi apo shënoi.

Ndryshe, kjo sfidë ishte e vlefshme për javën e 22-të në elitën e futbollit norvegjez. /Zeri.info

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).