Einxhel tregon hapur problemet e saja

Pas një sezoni shumë të ngjeshur me koncerte e mbrëmje muzikore Dj Dagz së bashku me Einxhel Shkira po kalojnë disa ditë pushimi në Jug të Shqipërisë.

Çifti simpatik po ndan vazhdimisht momente nga pushimet e tyre ndërsa moderatorja nuk rezervohet të flasë edhe për problemet që po e shoqërojnë në këtë periudhë të shtatzënisë.

Ajo tregon shpesh nepsin e orëve të vona, apo problemet e tjera si zgjimi shumë herët, siç ka rrëfyer së fundmi.

“Probleme shtatzënie. S’e di ju, por mua më del gjumi çdo ditë në 6-7. Po sigurisht që fle prapë”- shkruan ajo, teksa tregon në video dhomën dhe Dj Dagz të shtrirë pranë saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS