Edona Llalloshi një zonjë e vërtetë me këtë veshje

Edona Llalloshi, shquhet për vokalin e saj, bukurinë si dhe për stilin e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Edona i kushton mjaft shumë rëndësi veshjes së saj.

Këngëtarja në çdo paraqitje të saj shfaqet e rregulluar bukur dhe veshur me stil.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS