Edona Llalloshi nis xhirimet e tri klipeve, paralajmëron edhe një duet me vëllanë e saj, Milotin

Këngëtarja e njohur, Edona Llalloshi vazhdon të jetë shumë aktive në muzikë.

Ajo ka treguar së fundmi se është në përgatitje të tri këngëve të reja, të cilat do të realizohen me klip.

Në një fotografi të publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqet në xhirimet e klipit të ri.

Edona gjithashtu ka zbuluar se njëra prej këtyre këngëve vjen në duet me vëllanë e saj, Milot Llalloshin, i cili ka qenë më pak aktiv në muzikë viteve të fundit.

“Së shpejti tri këngë dhe klipe të reja, njëra në bashkëpunim me Milotin”, ka shkruar këngëtarja Llalloshi në Instagram.

Ndërkohë, vëllai i saj ka qenë aktiv në muzikë vite më parë, teksa më pas vendosi ta lërë pak anash.

Dueti i tyre i fundit është ai i publikuar në vitin 2013, kënga me titull “Spontanisht”, e cila ishte pritur mirë nga publiku.

Miloti përndryshe kujdeset për të gjitha klipet e Edonës, pasi është pronar i produksionit filmik, EMF Creative. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).