Edona Llalloshi, godet në shenjë me këngën ‘Pa ty’

Pavarësisht konkurencës egzistuese në estradën shqiptare, këngëtarja e njohur shqiptare Edona Llalloshi vazhdon të jetë prezente më shumë se kurrë më parë për publikun e saj, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Vetëm dy ditë më parë, këngëtarja publikoj projektin “Pa ty”, këngë e cila mënjëherë u përqafua nga publiku, dhe po të njejtën mund ta gjeni në të gjitha platformat muzikore.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).