Uji Dea

Edon Zhegrova shënon sërish për Lillen

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Edon Zhegrova po vazhdon me formën fantastike te Lille.

Ylli kosovar ka shënuar sërish për skuadrën e tij në derbin ndaj Lens, shkruan Gazeta Express.

RCCOLA

Zhegrova shënoi në minutën e 60-të për rezultatin 2:0.

Për reprezentuesin e Kosovës ishte ky goli i tij i dytë sonte, si dhe i pesti në Ligue 1, krahas edhe pesë asistimeve. /Gazeta Express/