Edita Sopjani, vjen me ‘Dashni e vjetër’

Pas një pauze në skenën e muzikës shqipe, këngëtarja Edita Sopjani, ka vendosur të rikthehet për fansat e saj me një këngë të re, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

“Dashni e vjetër”, titullohet kënga më e re e Editës, e realizuar dhe me videoklip, derisa këngëtarja shfaqet tejet tërheqëse në skenat e klipit.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).