Edhe Remzie Osmani e vë në dyshim pandeminë: Dasmat na e ndalën me qëllim

Edhe Remzie Osmani e vë në dyshim pandeminë: Dasmat na e ndalën me qëllim

Këngëtarja Remzie Osmani sonte në “21 Gradë” të RTV21 ndër të tjera foli për mosmbajtjen e dasmave.

Remzia u shpreh se i ka përkrahur kolegët e saj, por që tha se është bërë si e qëllimshme që i kanë ndalë vetëm dasmat.

Ajo shtoi se ashtu-kështu dasmat nuk janë ndalur, sepse siç u shpreh, dasma ka çdo natë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).