Edhe pse vikend nuk ka rëndësi, Kryeziu vrapon përsëri

Futbollisti kosovar, Hekuran Kryeziu po i vazhdon stërvitjet edhe përkundër situatës me koronavirus.

Kryeziu ka publikuar një video ku shihet duke vrapuar, shkruan IndeksOnline.

Po ashtu edhe në ditët e kaluar Kryeziu ka publikuar video të ngjashme.

Hekurani aktualisht është pjesë e skuadrës zvicerane FC Zurich që nga qershori i vitit 2018.

Kurse vlera aktuale e tij në tregun e transferimeve sipas transfermarkt është 1.75 milionë euro./IndeksOnline/.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).