Edhe një zhveshje e Vildanes, “shokon” me bukurinë e saj

Fotomodelja Vildane Zeneli ka bërë provokimin e radhës në rrjetet sociale

Ajo ka postuar një fotografi ku duket tërësisht e zhveshur por ka vetëm një mbulesë të tejdukshme në trupin e saj.

“Kur besimi është shumë i fortë, njerëzit shokohen”, ka shkruar Vildania poshtë fotografisë së saj.

Fotomodelja është aktivizuar më shumë këtë fundvit ku edhe ka realizuar disa fotosesione interesante dhe tepër seksi. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS