Edhe një triumf i motrave Zeqiri në turneun “Flakadani i Karadakut”

Gjilan – Të shtunën Hanife Zeqiri doli triumfuese në Turneun e mbajtur nga Federata e Ping Pongut e Kosovës në Viti, “Flakadani i Karadakut”, duke e përsëritur suksesin e vitit të kaluar 2018.

Ndërsa Linda Zeqiri zuri vendin e 3-të.Motrat Zeqiri në të gjitha turnet pjesëmarrëse kthehen me trofe dhe janë shumë premtuese dhe optimiste se kështu do të vazhdohet edhe në muajt tjerë vijues.

Hanife Zeqiri pas triumfit tha se është e kënaqur me formën e treguar sepse vazhdimisht i kushton kujdes përgatitjes së saj./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).