Edhe një tentim vrasje në Gjilan, në mënyrë tinëzare viktimën e godet me thikë

Gjilan – Në rrugën “Lidhja e Prizrenit” në Gjilan viktima mashkull kosovar, ka njoftuar se derisa ishte duke qëndruar në një lokal papritmas në mënyrë tinëzare është goditur me thikë në shpinë nga i dyshuari kosovar.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS