Edhe një projekt tjetër po realizohet në Kamenicë

Kamenicë – Jam jashtëzakonisht i lumtur që bashkë me drejtorin për projekte në Ballkan Muhamad Al Najad nga Kuvajti, drejtorin e organizatës “Qëndresa Kosovare” dhe menaxherin Samir Salihun, vumë gurëthemelin e objektit të Gjinekologjisë, Pediatrisë dhe Urgjencës ka shkruar Qëndron Kastrati.

“Ky investim tejet i rëndësishëm për mirëqenien e qytetarëve të Kamenicës ka qenë edhe premtim i imi, andaj jam shumë i lumtur që po jetësohet qysh në vitin e dytë të qeverisjes. U jam mirënjohës qytetarëve të Kuvajitit për financimin dhe falënderoj drejtorin dhe menaxherin e organizatës “Qëndresa Kosovare”, për angazhimin e tyre në këtë projekt. Vazhdojmë me punë të mira e me projekte të tjera” ka thënë Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).