Edhe një i arrestuar në Gjilan për keqpërdorim të detyrës zyrtare

Gjilan – Në rrugën “Isa Boletini” në Gjilan në lidhje me rastin me 09.02.2023 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

I dyshuari dysh0ohet për keqpërdorim të detyrës zyrtare./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS