Edhe një grabitje në Gjilan, me maskë dhe armë i merr një qytetari para të gatshme

Gjilan – Në fshatin Pasjak, të Novobërdës viktima mashkull kosovar ka raportuar se derisa ka qenë në vendin e punës, një person i dyshuar i maskuar nën kërcënimin e armës i ka grabitur para të gatshme dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse policore. Nuk raportohet për të lënduar. Rasti nën hetime njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS