Edhe në takimet “online”, Rita duket “flakë”

Pandemia ka kufizuar shumë gjëra dhe në mesin e atyre që janë penalizuar nga kjo janë edhe artistët.

Pothuajse gjithë punën e tyre këngëtarët e kanë zhvendosur në platformat “online”, shkruan Indeksonline.

Edhe Rita Ora në një postim të bërë së fundi në rrjetet sociale ka treguar se takimet e punës po u mban përmes platformës “Zoom”.

Por, kjo nuk e ka penguar yllin kosovar të muzikës botërore që të atraktive në dukje, ajo u shfaq me një këmishë të bardhë e cila ia vinte në pah gjoksin joshëse.

“Në mes të takimeve në Zoom”, ka shkruar artistja e cila dukej tejet provokuese dhe në formë./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).