Edhe në Kamenicë, fillon sanimi i rrugëve në qytet

Kamenicë – Të hënën ka filluar sanimi i disa rrugëve të qytetit. Kompania e kontraktuar është duke punuar intensivisht për riparimin e këtyre rrugëve të dëmtuara thanë zyrtarët komunal.

Kryetari i Komunës Qëndron Kastrati ka kërkuar mirëkuptim dhe durim nga vozitësit e automjeteve, deri në përfundimin e punimeve./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).