Edhe Kololli në Serie A? Trajneri serb kërkon me ngulm shërbimet e kosovarit

Emër i ri për mbrojtjen e Bolognas. Skuadra italiane ka kthyer kokën nga Zvicra, saktësisht në Zurich, për një mbrojtës që mund të luaj në të dy anët e mbrojtjes.

Bëhet fjalë për Benjamin Kolollin, të cilin Italia e mban mend mirë, shkruan Gianluca Di Marzio.

Kololli ishte i mrekullueshëm në ndeshjen e Europa Ligë kundër Napolit shkruan tutje gazetari italian.

Për Bolognën, Kololli momentalisht është një nga emrat më të nxehtë për të forcuar mbrojtjen e Mihajlovic, i cili kërkon me patjetër një përforcim në krahë. /IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).