Edhe Izet Kurteshi ka aktakuzë të ngritur, dyshohet për keqpërdorim të pozitës apo autoritetit zyrtar

Gjilan – Izet Kurteshi inxhinier i komunikacionit dhe udhëheqës i zyrës së prokurimit dyshohet për keqpërdorim të detyrës ose autoritetit zyrtar.

Izet Kurteshi gjithashtu ka aktakuzë të ngritur që nga viti 2020 dhe është pjesë e lëndës së Valon Shefkiut e Salih Kqikut.

Kurteshi nuk ka dashur të komentoj aktakuzën./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS