Edhe grabitjet me armë janë bërë dukuri shqetësuese në Anamoravë

Gjilan – Në Artanë viktima mashkull kosovar ka njoftuar se deri sa ishte në vendin e tij të punës, një i dyshuar i maskuar dhe nën kërcënimin e armës i ka grabitur 395 €.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore. Rasti është duke u hetuar nga njësitë relevante ka njoftuar policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS