Edhe Gjilani ka pamje të bukur e mahnitëse në kohë vjeshte

Gjilan – Fotografitë e Visar Beqirit flasin më shumë se që duhet. Gjilani ka një pamje të bukur në kohë vjeshte. Gjilani mbetet qytet bukur i ngarkuar dhe me hapësira të ngushta e të pakta gjelbërimi, por këto foto i japin kuptim qytetit Evropian.

Visar Beqiri një fotograf me perspektivë na ka ofruar pamje dhe fotografi mahnitëse të qytetit të Gjilanit në kohë vjeshte. Gjilani me shumë ngjyra i ngjason një qyteti evropian, pavarësisht se i mungojnë hapësirat e gjelbërimit dhe rekreacionit. Gjilani në kohë vjeshte paska pamje mahnitëse../rajonipress/

Visar Beqiri një fotograf me perspektivë na ka ofruar pamje dhe fotografi mahnitëse të qytetit të Gjilanit në kohë vjeshte. Gjilani me shumë ngjyra i ngjason një qyteti evropian, pavarësisht se i mungojnë hapësirat e gjelbërimit dhe rekreacionit. Gjilani në kohë vjeshte paska pamje mahnitëse../rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).