E zakonshme për Rashicën: Ylli i Kosovës i shënon super-gol Bayern Munichut

Werder Bremeni ka kaluar në epërsi ndaj Bayern Munichut. Milot Rashica e ka kaluar skuadrën e tij në epërsi ndaj Bavarezëve.

Ylli vushtrrias arriti që të shënonte një gol të bukur në minutën e 24-të të takimit.

Bayern Munich është nikoqir i Werder Bremenit në ndeshjen që po zhvillohet në kuadër të javës së 15-të në Bundesliga. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).