E vetmja adresë e kamenicasve është Fatmir Matoshi

Gjilan – Fatmir Matoshi ka nisur të marrë përkrahje nga qytetarët dhe aktivistët e AKR-së në Anamoravë. Madje qytetarët e Kamenicës e vlerësojnë si adresën e vetme ku mund të adresohet vota.

Ministri në detyrë Fatmir Matoshi i cili është edhe pjesë e kryesisë së AKR-së në nivel qendror, ka filluar të marrë mbështetje nga qytetarët e profileve të ndryshme, ndërsa më të zëshmit janë ata të AKR-së në Kamenicë, të cilët duke marrë parasysh performancën e tij, dëshirojnë që vota kësaj radhe të adresohet tek Fatmir Matoshi.

“Vazhdojmë tutje, me Fatmir Matoshin, e vetmja adresë, ku vota e kamenicasve nuk humb dhe nuk shkon dikahë tjetër” ka shkruar Valon Maliqi./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).