E veshur me tirq, “burrnesha” Luana Vjollca nis emisionin me valle tradicionale

Luana Vjollca është padyshim ndër femrat më të komentuara të televizionit shqiptar.

Bukuroshja nga Tirana krahas punës së palodhshme si prezantuese dhe këngëtare, vëmendje të madhe i kushton edhe paraqitjes së saj duke u shfaqur e kuruar në çdo detaj në secilën paraqitje të saj, shkruan GazetaExpress.

E mahnitshme erdhi edhe në puntatën e fundit të “Shiko kush luan”, ku Luana u paraqit e veshur me tirqi dhe në trupin e saj “bombastik” veshja tradicionale dukej edhe më e bukur.

Por “burrnesha” Luana nuk u mjaftua me kaq. Në festën dedikuar flamurit ajo bëri hyrjen e emisionit ndryshe nga çdo herë tjetër.

Krah për krah me balerinët Luana priti të ftuarit me valle./GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS