E veshur kokë e këmbë me lëkurë gjarpri, Samanta ndan pamje nga xhirimet e klipit

Samanda Karavella po vjen me bashkëpunim.

Samanda Karavella dhe Skerdi kanë bashkuar idetë për projektin e tyre të përbashkët muzikor, shkruan lajmi.net.

Të dy artistët shqiptarë këtë e kanë bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

Përveç kësaj Samanta ka ndarë pamje edhe nga xhirimet e klipit ku tregon se si do të duket në një prej skenave.

Këngëtarja shihet e veshur kokë e këmbë me lëkurë gjarpri dhe duket tejet joshëse./Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).