E thotë vet Messi: Jam gati, përpara Argjentinë!

Argjentina dhe Franca do të luajnë në finalen e Kampionatit Botëror të dielën me fillim nga ora 16:00.

Ylli argjentinas, Leo Messi do ta luajë ndeshjen e fundit në një Kupë Bote dhe këtë në finale, ku mund ta fitojë trofeun e vetëm që i mungon.

Ai ka publikuar edhe një fotografi në profilin e tij në Facebook, shkruan Gazeta Express.

“Jam gati. Përpara Argjentinë!”, shkroi Messi.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS