E thjeshtë dhe e bukur si Viola Spiro

Ajo është një nga prezantueset më të komentuara shqiptare.

Bukuria e saj natyrale, por edhe stili unik e bëjnë Viola Spiron, të jetë mjaftë e ndjekur në rrjetet sociale.

Biondina seksi, është një nga shembujt më të mirë se si mund të dukesh bukur me thjeshtësi dhe operacione plastike.

Këtë mund ta vërtetoni edhe në fotografinë e saj të fundit të postuar në llogarinë Instagram./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).