E sulmon prindin, i dyshuari me të meta psikike dërgohet në psikiatri

Gjilan – Në fshatin Zhegër, të Gjilanit është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti e ka sulmuar fizikisht babin e tij.

I dyshuari është me të meta psikike, me vendim të prokurorit është dërguar në spitalin e Gjilanit (psikiatri) dhe gjendet nën përkujdesjen e policisë njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).