E sulmon një person i panjohur dhe me maska, viktima dërgohet në Emergjencë

Gjilan – Në rrugën “Halim Orana” në Gjilan viktima mashkull kosovar ka pësuar lëndime pasi që një person i panjohur dhe i maskuar, për motive të panjohura e ka sulmuar fizikisht me grushte dhe i ka shkaktuar lëndime trupore.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në emergjencën e Spitalit Rajonal në Gjilan. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS