E sulmon me thikë, viktima pranon tretman mjekësor, i dyshuari prangoset

Viti – Në rrugën “Rexhep Bislimi” në Viti është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar (i mitur), pasi që i njëjti pas një përleshje fizike me viktimën mashkull kosovar e ka sulmuar me një mjet të mprehtë-thikë.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Njësiti policor ka konfiskuar thikën. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS