E sulmon me shkop, viktima kërkon tretman mjekësor

Viti – Në fshatin Sllatinë e Epërme të Vitisë policia e Kosovës është njoftuar se rreth orës 15:20 i dyshuari shqiptar e ka sulmuar fizikisht me një shkop viktimën po ashtu shqiptar, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Viktima ka marr tretman mjekësor. Është konsultuar prokurori dhe rasti shkon në procedurë të rregullt në Gjykatë njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).