E sulmoi viktimën me mjet të fort, prangoset i dyshuari

Gjilan – Në fshatin Bresalc, të Gjilanit është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i mitur, pasi që ditë më parë pas një mosmarrëveshje ka sulmuar me një mjet të fortë viktimën mashkull kosovar po ashtu i mitur.

Viktima gjendet në QKUK për tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS