E shuan kureshtjen, “Xhbanja” tregon se kush ia ‘vodhi’ zemrën

/ 1 minutë lexim

Aktorja e famshme shqiptare Arjola Demiri e cila njihet me rolin e “Xhbanes” te “O sa mire” po mahnit të gjithë me bukurinë e saj.

Ajo ka arritur të fitoj çmime të shumta, duke qenë ndër aktoret më të dalluara në Kosovë e Shqipëri, shkruan Indeksonline.

Fidanishtja

Përmes rrjeteve sociale, ajo ndan imazhe nga përditshmëria e saj duke u shfaqur me plotë stil dhe elegancë.

Së fundmi ndau një imazh në Prishtinë duke shkruar: Ky qytet më ka vjedhur zemrën./Indeksonline/