KKGJILAN

E rrëmben me forcë të dashurën, policia në ndjekje të dyshuarit

/ 1 minutë lexim
Fundamenti

Gjilan – Në fshatin Mogillë, raportohet se i dyshuari mashkull kosovar fillimisht dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj viktimës femër kosovare, pastaj me forcë e ka rrëmbyer, duke e futur në një veturë.

I dyshuari dhe viktima kanë qenë në lidhje dashurie. Njësitë relevante policore janë duke e trajtuar rastin.

Fundamenti

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori, rasti vazhdon të hetohet njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/