E rrahin e bëjnë për spital, policia prangos tre të dyshuar shqiptarë

Gjilan – Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj shqiptarë, pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull shqiptar. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit dy të dyshuar dërgohen në mbajtje ndërsa i dyshuari i tretë lirohet në procedurë të rregullt njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS