E rrahin e bëjnë për spital, nuk ka të arrestuar nga policia

Gjilan – Në rrugën “Zija Shemsiu” në Gjilan raportohet se viktima mashkull shqiptar për shkaqe ende të panjohura është sulmuar fizikisht nga katër persona të panjohur, ku njëri prej tyre e ka goditur në shpinë disa herë, dhe si pasojë ka pësuar lëndime trupore.

Viktima është dërguar në emergjencën e Gjilanit e më pas për tretman të mëtejmë mjekësor është dërguar në QKUK. Nuk raportohet për të arrestuar njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).