E rrahin e bëjnë për spital, arrestohen dy të dyshuar

Gjilan – Në fshatin Bresalc, të Gjilanit janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që të njëjtit kishin sulmuar me mjete të forta viktimën mashkull kosovar.

Viktima kishte pësuar lëndime të lehta trupore për të cilat lëndime i është ofruar tretmani mjekësor. Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit dërgohen në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).