E rrah të birin, policia arreston prindin dhe më pas e liron

Viti – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që ka ushtruar dhunë ndaj birit të tij viktimës mashkull kosovar.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS