E rrah nënën dhe motrën, prangoset i dyshuari

Ranillug – Është arrestuar i dyshuari mashkull serb pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit i kishte sulmuar viktimat femra serbe (nënën dhe motrën e tij).

Viktimat nuk kanë kërkuar tretman mjekësor. I dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS